Bayiden Anında Kredi Başvurusu Garanti Bankası

Bayiden Anında Kredi

Bayiden anında kredi almak isteyen kişilerin; araç almak istedikleri bayinin anlaşmalı olduğu bankadan taşıt kredisi alabilmeleri mümkündür. Bayiden anında kredi alacak olan kişilerin; sonradan bankaya tekrar kredi başvurusunda bulunmasına gerek yoktur.

Garanti BBVA Bankası Bayiden Anında Kredi

Garanti BBVA Bankası bayiden anında kredi; Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu yeni hizmetlerinden bir tanesidir. Kişilerin taşıt kredisi almak istemeleri durumunda; işlerini kolaylaştıran bir kredidir. Kişiler Garanti Bankası bayiden anında kredi sayesinde; alacakları taşıt için kredi çekecekleri zaman, Garanti Bankası’nın kredi başvuru yöntemlerinden birini kullanmak zorunda değillerdir. Kişilerin Garanti Bankası’nın anlaşmalı olduğu bayilerden bir tanesine giderek, almak istediği aracı seçmesi ve bayi aracılığı ile kredi başvuru işlemini tamamlaması yeterlidir. Kişilerin anlaşmalı bayilerin listesine ulaşabilmeleri için; Garanti BBVA bankası resmi web adresine giriş yapmaları gereklidir. Ardından önce bireysel ve sonrasında krediler menüsünü seçmeliler. Daha sonra oto kredisi seçeneği seçildikten sonra; bayide anında kredi seçilmelidir ve açılan sayfanın sağ kısmında, anlaşmalı bayi listesi yazan bir buton bulunmaktadır.

Garanti BBVA Bankası Bayiden Anında Kredi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Garanti Bankası bayiden anında kredi ile ilgili bilinmesi gerekenler şunlardır:

  • TL cinsinden kullanılabilecek bir kredidir ve bireysel taşıt alma amacı taşıyan kişiler alabilmektedir.
  • Motosiklet, otomobil ve hafif ticari araç gibi araçların alımları için taşıt kredisi çekmek isteyen kişilerin kullanabileceği bir yöntemdir.
  • Kişilerin başvuru yapabilmesi için herhangi bir gün veya saat sınırlaması bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*