İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

İş Bankası Anında Kredi?

İş Bankasından anında hızlı kredi almak isteyen kişilerin İş Bankası şubelerine gitmelerine gerek yoktur. İş Bankası hızlı kredi olarak 40.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Faiz oranı kişilerin kredi puanına göre değişkenlik gösterebilir. Daha fazla miktarda kredi almak isteyen kişilerin; normal kredi başvurusu yapmaları gereklidir.

İş Bankası Hızlı Kredinin Özellikleri Nelerdir?

  • Hızlı kredi almak isteyen kişiler; 40.000 TL’ye kadar kredi alabilmektedirler.
  • Anında hızlı kredi almak isteyen kişiler ilgili kredilerini 60 aya varan vade seçeneği ile ödeye bilmektedirler.
  • İş Bankasından hızlı kredi başvurusu yapabilmek için herhangi bir gün veya saat sınırlaması bulunmamaktadır.
  • Kişinin İş Bankasından anında kredi başvurusu yapması durumunda başvurusu birkaç dakika içerisinde sonuçlanmaktadır ve kişinin İş Bankası hesabına ilgili kredi aktarılmaktadır.

İş Bankası Hızlı Kredinin Başvurusu Yöntemleri Nelerdir?

  • İş Bankasından hızlı kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler; resmi web adresinden internet şubesine giriş yaparak, kredilerin sekmesinden anında kredi başvurusu seçeneğini seçerek başvurularını tamamlayabilmektedirler.

 

  • Kolay ve hızlı kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler; İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İş Cep uygulaması üzerinden başvuru yapabilmektedirler. Bunun için öncelikle İş Cep uygulamasındaki işlem menüsünden krediler seçeneğini seçmeleri ve sonrasında anında kredi başvurusu seçeneğini seçmeleri gereklidir.

 

  • İş Bankası bankamatikleri üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilmek mümkündür. Bankamatikteki işlem menüsünden önce daha fazlası seçeneği seçilmelidir ve sonrasında anında kredi ve anında ek hesap seçeneği seçilerek kredi başvurusu yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*