Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu Hemen Onaylı

Vakıfbank Kredi Başvurusu?

Anında kredi için Vakıfbank başvurulabilecek adresler arasında bulunuyor. Nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için pek çok kişi bankaların kredilerine başvuruyor. Ancak bazı zamanlarda kişiler acil şekilde nakit ihtiyacı duyabilir. Böyle bir ihtiyacı olan kişiler de Vakıfbank başvurabilir. Vakıfbank anında kredi başvurusunu da tüm Vakıfbank müşterileri yapabilmektedir.

Vakıfbank’ın Anında Kredi Başvurusu?

Vakıfbank anında kredi başvurusu işleminin yapılabilmesi için internet ya da mobil şubeye başvurulması gerekiyor. Vakıfbank’tan anında kredi alabilmek için Vakıfbank’ın mobil bankacılık uygulamasının telefona indirilmesi gereklidir. Mobil şubenin yanı sıra internet bankacılığı ile de Vakıfbank anında kredi başvurusu yapılabilir. Bu kredi başvuruları gece 02:50 ile 03:30 saatleri arası hariç günün her anı yapılabiliyor. Hafta sonları dahi kişiler anında kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. İnternet ya da mobil şubeye giren kişiler Başvurular menüsünden İhtiyaç Kredisi Başvurusu linkinin tıklamasının ardından açılan ekranda yer alan bilgileri doldurması ile kredi başvurusunu tamamlayabilir.

Vakıfbank Anında Kredi Faiz Oranı Kaçtır?

Vakıfbank anında kredinin faiz oranı %1,79’dur. Vakıfbank’tan maaşını alan kişilere 30 bin TL’ye kadar anında kredi sağlanıyor. Maaşını Vakıfbank’tan almayan kişiler ise 9 bin TL’lik kredi’den yararlanabiliyor. Vakıfbank emekli anında kredi faiz oranı %1,79’ken vade sayısı ise 60 aydır. Kişiler kendi bütçelerine göre ödeme planı oluşturabilmektedir. En uygun ödeme planının oluşturulabilmesi için de Vakıfbank banka şubelerine ya da çağrı merkezine danışılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*