Yapı Kredi Hızlı Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi Hızlı Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Yapı Kredi Türkiyenin en büyük 4. Özel bankasıdır.  Banka şubelerinden istediğiniz bütün işlemleri yapabileceğiniz gibi telefon bankacılığı üzerinden de bir çok işlemi yapabilirisiniz. Şubeye gitmeden güvenli ve zahmetsiz olarak bankacılık işlemleriniz telefon bankacışığı yardımı ile yapabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizlmetlerine (0 850 222 0444 ) veya ( 444 0 444 ) telefon numarası üzerinden ulaşılabilir.

Aramalar bankadan bankaya farklı ücretlendirme yapılabilir ama bir çoğu ücretsizdir.

Son zamanlarda telefon bankacılığında kullanılan Sesli yanıt sistemi büyük kolaylık olmasına rağmen bir çok müşteri ise Sesli yanıt sistemi zaman kaybı olduğuna inanmaktadır.

Standart işlemleri Sesli yanıt sistemi ile çok kolay yapılabilmektedir. Sürekli kullanılan işlemler haricinde bir işlem ise müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekebilir.

Yeni telefon bankacılığı Sesli yanıt sisteminde müşteri temsilcisine bağlanmak zaman zaman kolay olmamaktadır. Sürekli yönlendirmelerde başa sarıp sıkılabilirsiniz.

Yönlendirmler ile menüler içerisinde kaybolmadan  Yapı Kredi Hızlı Müşteri Temsilcisine Bağlanmak için aşağıdaki işlemleri yapınız.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine direk bağlanmak

Yapı Kredi bankasına kayıtlı olan telefon numaranızdan müşteri hizmetlerini (0 850 222 0444 ) veya ( 444 0 444 )  arayınız. Bu şekilde direk menüye ulaşabilirsiniz.

Sonrasında 2 ve 0 rakamlarını tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlnacaksınız.

 

NOT : Bankaya kayıtlı cep telefon numarasından aramazsanız T.C. NO veya banka yada kredi kartı numarasından birini isteyecektir.  Beklemene süreniz yaklaşık 4 dakika olacaktır ve yoğunluğa görede değişebilir.  Güncel olarak denenmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*