Ziraat Bankası Anında Kredi Alabilirsiniz

Ziraat Bankası Anında Kredi Alabilirsiniz
Ziraat Bankası Anında Kredi Alabilirsiniz

Ziraat Bankası Anında Kredi?

Ziraat bankası anında kredi almak isteyen kişiler Tüketici Kredisi’ne başvurmalıdır. Ziraat bankası kredi, acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için tüketici kredisine kolay bir şekilde başvurulabilmesini sağlıyor. Ziraat Bankası müşterileri şubeye gitmeden bu krediye başvurabiliyor. 100 bin TL’ye kadar limiti olan Ziraat hızlı kredi için 60 ay da vade seçeneği sunuluyor. Bu kredinin faiz oranı ise %1,59’dur.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ziraat Bankası tüketici kredisi için istediği evraklardan bir tanesi kimlik belgesidir. Ziraat Bankası anında kredisi bu tüketici kredisi ile sağlıyor. Tüketici kredisinin alınabilmesi için de bazı evrakların bankaya sunulması gerekiyor. Ziraat anında kredisi için tüketici kredisine başvuracak kişilerin temin etmesi gereken diğer belgeler şunlardır:

  • Başvuru forum,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi,
  • Talep edilen krediye göre istenecek diğer belgeler.
Ziraat Bankası Anında Kredi Alabilirsiniz
Ziraat Bankası Anında Kredi Alabilirsiniz

Ziraat Bankası Tüketici Kredisine Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

Ziraat Bankası tüketici kredisi başvuru yollarından birisi internet sitesidir. Özellikle banka müşterisi olmayan kişiler internet sitesine girerek kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra ATM’ler ve Ziraat Bankası çağrı merkezleri aracılığıyla da Ziraat bankası kredi başvurusu yapılabilir. Ziraat Bankası müşterisi olan ve internet bankacılığını kullanan kişiler ise internet bankacılığı ya da mobil şubeye girerek hızlı kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Ziraat Bankası’nın bu kredisine ilişkin detaylı bilgi almak isteyen kişiler banka şubeleri ve çağrı merkezine başvurabilirler.

Bir önceki yazımız olan Esnaf Kredisi ve Şartları Nelerdir başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Kredi kategorimizede göz atabilirsiniz. Diğer sitemizde bulunan Kolay Kredi Veren Banka konulu yazıyıda okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*